تور اصفهان مشهد

تور مشهد

مشهد مقدس کلان شهریست در شمال شرقی ایران این شهر در زمان افشاریان پایتخت ایران محسوب میشده  است . این شهر به دلیل وجود حرم علی بن موسی الرضا هشتمین امام مذهب شیعه هر ساله شاهد سفر ۲۷  میلیون زائر از داخل کشور و بیش از ۲ میلیون زائر و مسافر از خارج از ایران می باشد.

 شهر مقدس مشهد همیشه یکی ازشهرهای توریست پذیر و مقصد گردشگری کم نظیر و در عین حال ارزان قیمت برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب شده و می شود. شهری بزرگ که با جاذبه های کم نظیر و حتی بی همتا و مردمانی میهمان نواز و خونگرم که آغوش خود را به روی تمامی گردشگران و مسافران گشوده است. مشهد در مرکز استان خراسان رضوی واقع شده و با وجود حرم مطهر امام رضا (ع) لقب پایتخت معنوی ایران را به خود اختصاص داده و بعلاوه برای علاقه مندان و دوست داران طبیعت گردی و جاذبه های تاریخی نیز یک مقصد جذاب و دیدنی می باشد. پارک سنگی و باغ پرندگان مشهد از مهمترین جاذبه های گردشگری و دیدنی شهر مشهد مقدس هستند.

تور هوایی مشهد- تور مشهد هوایی- تور مشهد با هواپیما-تور ارزان مشهد با هواپیما

تور اصفهان مشهد

بسیاری از کسانی که قصد سفر به شهر مشهد مقدس و زیارت حرم قدس رضوی و یا دیدن جاذبه های توریستی مشهد را دارند از شهر اصفهان بوده و مایل هستند تا از تور مشهد از اصفهان استفاده کنند و با این نوع از تورها سفر کنند. در هر فصل و هر زمان از سال که اراده کنید می توانید با استفاده از تور اصفهان مشهد به این شهر زیبا سفر کنید. خالی از لطف نیست که بدانید در ایام سوگواری و یا جشن های مذهبی شهر مشهد به واسطه عشق و ارادت به اهل بیت و همچنین وجود حرم مطهر امام رضا (ع) مملو از گردشگران داخلی و خارجی می شود اما در ماه های خاصی مثل خرداد و دی کمی از شلئغی و تراکم همیشگی مسافران این شهر کاسته می شود بنابراین توصیه ما به شما این است که قبل از سفر به مشهد مقدس زمان مناسب سفر خود را انتخاب نمایید.

خرید سوغاتی یکی از لذت بخش ترین بخش سفر به شهر مشهد مقدس با تور اصفان مشهد را شامل می شود. نخودچی و کشمش، زعفران خراسان، زرشک اعلا و بسیاری سوغاتی رنگارنگ دیگر که در قیمت های متنوع در بازار های این شهر موجود می باشد. از جمله بازارها و مراکز خرید مهم مشهد مقدس می توان به مرکز خرید الماس شرق، بازار فردوسی، مرکز خرید آسمان، بازار رضا، مجتمع تجاری زیست خاور، برج آلتون، مرکز خرید کاسپین مد و مرکز تجاری ویلاژ توریست اشاره کرد.

قیمت تور مشهد- قیمت تور مشهد هوایی -قیمت تور هوایی مشهد- قیمت تور مشهد با قطار

تور مشهد اصفهان با قطار

برای تور مشهد اصفهان با قطار طبق برنامه ریزی های دقیق و حساب شده ، هر روز هفته رفت با قطار موجود است. خدمات تور شامل بلیط رفت و برگشت، انتقال از راه آهن به هتل و برعکس، چهار شب و پنج روز اقامت در هتل آپارتمان و هتل سه ستاره، صبحانه و ناهار و شام است. مدت زمان کل تمام تورهای زمینی مشهد اصفهان با قطار شش شب و هفت روز است که شامل دو شب و دو روز رفت و برگشت و چهار شب و پنج روز اقامت (متناسب با پکیج انتخابی)  در این شهر می باشد.

بسیاریاز مردم شهر زبا و دیدنی اصفهان بنابر عادات و سلایق خود و یا بخاطر ترس از ارتفاع و ترس از پرواز و هواپیما مایلند که با قطار به شهر مشهد سفر کنند و در عین حال سفری راحت و ارزان قیمت به شهر مقدس مشهد و بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) را داشته باشند به همین دلیل ما تور اصفهان مشهد با قطار را به آن ها توصیه می کنیم. همه ما میدانیم که هزینه سفر با قطار بسیار پایین تر از سفر با هواپیما بوده و در عین حال لذت بخش تر می باشد . بسیاری مایلند تا از مسیر لذت ببرند و اتلاف وقت در طول مسیر برای آن ها از اهمیت کمی برخوردار بوده و محدودیت زمانی برای رسیدن به مقصد را ندارند.

از نظر بسیاری از مردم اصفهان و مسافرانی که با قطار به شهر مشهد مقدس سفر کرده اند سفر با قطار را با تور اصفهان مشهد با قطار بسیار لذت بخش و راحت بوده و آن را از بهترین سفرهای خود به مشهد مقدس می دانند راحتی و احساس امنیت سفر با قطار را بسیار موثر در لذت سفر خود می دانند. پس توصیه ما به شمایی که مایل به سفر به مشهد مقدس هستید این است که از تور اصفهان مشهد با قطار را نیز امتحان کنید.

برای رزرو تور اصفهان مشهد با قطار می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در این زمینه تماس بگیرید و با مشاوره همکاران ما   برای رزرو تور اقدام کنید.

تور اصفهان مشهد با هواپیما

برای بسیاری از مردم صرف زمان زیاد برای طی کردن مسیر تا رسدن یه مقصد بسیار کسل کنندهبوده و بسیاری دیگر نیز این امکان را ندارند و مایلند سریع تر به مقصد خود که شهر مقدس مشهد می باشد برسند مردم اصفهان نیز ازین قائده مستثنا نیستند و همه ساله مسافران زیادی با استفاده از تور اصفهان مشهد با هواپیما از شهر اصفهان رهسپار دیار مریدان و دوست داران امام هشتم امام رضا (ع) می شوند.

بدیهی است تور های هوایی راحت تر و سریعتر مسیر رفت و برگشت را طی می کنند و مناسب کسانی هستند که به هر دلیلی نمی توانند و یا نمی خواهند از تور های زمینی استفاده کنند و گفتنی است که قیمت این تورها نسبت به تورهای دیگر بیشتر بوده و مناسب برای کسانی که فارغ از هزینه های سفر مایلند تا با استفاده از تور اصفهان مشهد با هواپیما سفر خود را انجام دهند و همچنین در وقت خود صرفه جویی کنند.

پروازها برای تور اصفهان از مشهد با هواپیما در هر روز هفته برقرار بوده و خدمات تور اصفهان مشهد   آژانس های مسافرتی ارائه دهنده این تور شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، انتقال از فرودگاه به هتل و بلعکس، سه شب و چهار روز یا چهار شب و پنج روز (متناسب با پکیج انتخابی) اقامت در هتل های سه ، چهار و پنج ستاره و صبحانه و ناهار و شامی باشد.

قیمت تور مشهد- قیمت تور مشهد هوایی -قیمت تور هوایی مشهد- قیمت تور مشهد با قطار

هتل های بسیاری در شهر مشهد وجود دارد که با امکانات عالی در تمام سطح شهر موجود می باشد که آماده پذیرایی از زائران و گردشگرانی است که هرساله رهسپار شهر مقدس مشهد می شوند . بسیاری از این هتل ها در نزدیکی حرم مقدس رضوی بوده تا زائران راحت تر وسریع تر به حرم رفت و آمد کنند و بسیاری دیگر در تمام سطح شهر پراکنده هستند و بطبع قیمت پایین تری نسبت به هتل های اطراف حرم دارند و آماده برای خدمت رسانی به مسافران شهر مقدس مشهد می باشند .

برای رزرو تور اصفهان مشهد با هواپیما یا قطار می توانید به راحتی با آژانس های مسافرتی زیادی که ارائه دهنده این نوع تورها هستند تماس بگیرید تا در کمترین زمان از مشاوره متخصصین این حوزه بهرهمند شوید . آن ها شما را در یافتن تور مناسب و رزرو بلیط به طور کامل راهنمایی و همراهی می کنند و تا پایان تور همراه شما خواهند بود.